O mnie

Witaj!

Jestem Daria i opowiadam Wasze historie. Pozwól więc, że opowiem Ci trochę o mnie.

Mam na imię Daria. Uwielbiam długie spacery, zachody słońca i pracę z ludźmi. Jestem ciekawa świata – lubię odkrywać, poznawać i próbować!

Fotografia towarzyszy mi odkąd pamiętam. Już jako dziecko zapełniałam klisze ujęciami wszystkich przedmiotów w domu. W gimnazjum brałam udział w zajęciach fotograficznych, dzięki czemu już wtedy zaczęłam wykonywać pierwsze zdjęcia reportażowe. Kiedy tylko skończyłam liceum rozpoczęłam naukę w szkole fotograficznej, a po jej ukończeniu otworzyłam własną działalność. Aparat towarzyszy mi praktycznie codziennie i bardzo niechętnie się z nim rozstaję.

Jestem poszukiwaczem światła, emocji, dotyku i wszystkiego co jest ulotne. Lubię poznawać ludzi i ich historie.

Fotografia jest nie tylko moją pracą lecz największą życiową pasją.. Kiedy fotografuję czuję się spełniona, szczęśliwa i nie wyobrażam sobie aby mogło być inaczej!

FOTOGRAFIA JEST DLA MNIE SZTUKĄ OBSERWACJI

Uwielbiam poznawać ludzi oraz opisywać ich takimi jakimi są. Każdy z nas jest wyjątkowy i każdy ma coś ciekawego do opowiedzenia. Każdy z nas jest ciekawy. Szukam bliskości, relacji oraz emocji. Fotografuję sercem i widzę to co dla oczu nieuchwytne.

Kocham to co robię. Fotografia jest nie tylko moją pracą ale też największą pasją. Będzie mi niezmiernie miło jeśli pozwolisz mi poznać siebie i wspólnie opiszemy Twoją historię.

Bardzo cieszę się, że odwiedzasz moją stronę ! Zapraszam Cię więc, do obejrzenia moich prac !

error: Content is protected !!