Natalia & Emil | Dolina Złotopolska

Natalia & Emil

Sesja Ślubna

Natalia & Emil | Dolina Złotopolska

Poprzedni rok przyniósł mi wiele nieoczekiwanych zmian i moja fotograficzna przygoda nabrała tempa. Pomimo wszystko… Kiedy oficjalnie stałam się fotografem ślubnym, uwieczniając najważniejsze momenty w Waszym życiu. To był ogromny kredyt zaufania, także po stokroć dziękuję Tym, którzy mi go ofiarowali. Z pełną świadomością odpowiedzialności za Wasz jedyny taki dzień postanowiłam przygotować się do tego możliwie jak najlepiej. A ponieważ przepracowałam już kilka sezoByło sporo pytań, które krążyły mi po głowie, a wyszukiwarka Google po prostu przestała mi wystarczać.

Takim to sposobem znalazłam się na jednych ( w moim odczuciu ) z najlepszych warsztatów fotografii ślubnej. Pod czujnym okiem Kasi i Kuby z Malachite Meadow przez dwa dni moja głowa wypełniła się ogromem wiedzy, a karty w aparatach zapełniłam zdjęciami. To były uczciwie i bardzo sumiennie przepracowane dwa dni, w których to nawet przeziębienie mnie nie zatrzymało!

Warsztaty pomogły mi uporządkować wiedzę, nabrać pewności siebie, nauczyły patrzeć na dzień ślubu inaczej i lepiej. Co więcej… Poznałam wielu tak bardzo wspaniałych i tak bardzo różnych ludzi! Mogłabym o tych dwóch dniach pisać bez końca ale dziś nie o tym!  Teraz niech efekty mówią same za siebie! A Wam przedstawiam przecudownych modeli, świeżo upieczonych małżonków – Natalię i Emila !

Miejsce, w którym wszystko się działo – Dwór Złotopolska Dolina

Wspomniani wcześniej prowadzący Kasia i Kuba z Malachite Meadow

Dekoracje, aranżacja stołu – LadaMoment Dekoracje

Makijaż i fryzura : Margo 

 

Comments are closed.

error: Content is protected !!